Kam na výlet s dětmi.

Kam s dětmi na výlet? Co takhle Tropický ráj v Hukvaldech?

Nevíte, kam s dětmi na výlet? Nebaví vás již návštěvy aqvaparků, zoologických zahrad či kin? V tom případě své děti vezměte do našeho tropického ráje v Hukvaldech, kde se skvěle odreagují a zároveň se rovněž i něčemu přiučí. Spatří zde totiž nejen mluvící papoušky, jako například Aru, Žaka, Kakadu či Amazoňana, nýbrž i dokonalého parťáka Loskutáka, který intonaci lidského hlasu napodobuje ještě o poznání více než samotný papoušek. Pokud tedy vaše děti touží vidět nejen exotická zvířátka, nýbrž i sbírku skleníkových či exotických rostlin a čarovnou sílu minerálů, stovky let starých zkamenělin či motýlů a mušlí, jste v našem Ostravském tropickém ráji, vítáni.

Kam s dětmi na výlet už tedy víte Již se nemusíte rozhodovat nad tím, kam s dětmi na výlet. Na děti jsme tu zaměřeni speciálně. Kromě vodních radovánek, mezi které patří vodní překlápěčky či vodní kola, pro ně máme přichystaný i vodopád, dále potok rovnou se třemi průzračnými jezírky, ve kterém se prohání hejna překrásných rybek. Dětí jeví rovněž i zájem o kvetoucí kaktusy, sukulenty či tolik oblíbené masožravé rostliny. Ze všeho nejvíce jim ovšem vždy udělají radost mluvící papoušci.

Okuste tropický ráj na vlastní oči

Až se zase příště sami sebe budete ptát, kam s dětmi na výlet, zkuste si vzpomenout na naši tropickou zábavu, kterou pro děti nabízíme v Hukvaldech. Kromě krásných tropických plodin, mezi které patří například fíkovníky, mučenky či papáje, tu pro ně bude připraven bohatý program, kterému bude vévodit naše stálice, leguán zelený, který pochází z Jižní Ameriky, dále také zlatí bažanti, sklípkani pro ty, kteří se nebojí pavouků a rovněž i roztomilí králíčci, ke kterým si děti mohou vlézt přímo do výběhu. Hukvaldský tropický ráj přímo vybízí k tomu, abyste ho prozkoumali se svými ratolestmi do poslední expozice. Domů si poté budete odnášet spoustu vzpomínek na příjemně strávený den, plný nových poznatků.

Aktuální informace