POZOR ! V neděli 12.5.2024 OTEVŘENO 10:30 – 12:00, 12:30 – 18:00 hod.

Otevírací doba

 

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA 2024 .
DENNĚ:   10:00 – 12:00, 12:30  – 18:00 hod.
 

 

  

Během polední pauzy 12:00 – 12:30 hod., můžete v expozici zůstat, v tuto dobu jen nebude možné do expozice vstoupit

a nebude v provozu prodej rostlin, kamenů a pod.

 
 
 

Během roku se otevírací doba obměňuje, takže je jinak otevřeno v zimních měsících, jarních nebo během letních prázdnin.

Otevřeno o všech státních svátcích.

Na prohlídku,můžete i se psem na vodítku.

Během špatného počasí, se nás nemusíte bát navštívit, v exteriéru je pouze zahrada.

Jakákoliv mimořádná změna otevírací doby, bude vždy zveřejněna min. 24 hodin předem.

Platí vždy jen otevírací doba na těchto oficiálních stránkách fa. Tropic Hukvaldy. Nejsme zodpovědní za údaje jako.např. otevírací doba apod., na jiných webových stránkách, neboť se stává, že naše údaje uveřejní bez našeho vědomí např. různé turistické stránky. Takovéto údaje nemusí být aktuální.


Naši zákazníci se někdy dožadují, vpuštění do firmy, třeba o hodinu dříve, než uvádí otevírací doba.V tomto však, nelze bohužel vyhovět, neboť v zavírací době  se zalévají skleníky a zahrada, kde máme závlahy, takže trysky stříkají na celou plochu zahrady a dvou ze tří skleníků.Také nebývají všude v tuto dobu vypnutá zabezpečovací zařízení a během zavírací doby se volně pohybuje v prostorách firmy hlídací pes. O otevírací době  dříve, se z ekonomických důvodů neuvažuje, neboť  máme v provozu ve firmě potok, vodopád a další vodní atrakce, které pohání 12 čerpadel apod.


Provozní řád fa. Tropic Hukvaldy.


  • Během prohlídky je zakázáno jakkoliv poškozovat vystavené rostliny, zařízení provozovny a pod.
  • Je zakázáno chodit mimo vyznačenou trasu .
  • Je zakázáno krmit jakákoliv zvířata. Pokud čímkoliv nakrmíte např.papoušky, můžete tímto jednáním způsobit škodu i za několik desítek tisíc korun. 
  • Skleník s papoušky je sledován kamerovým systémem se záznamem. Pokud se něčeho takového dopustíte, nebo vaše děti, budeme vyžadovat vaše iniciály z důvodu případné náhrady škody. 
  • Je zakázáno sahat na zvířata, s výjimkou výběhu králíků. Sahat například na papoušky je nebezpečné. Větší papoušci jsou schopní vám i amputovat prst.
  • Děti do 15 let mají povolen vstup jen v doprovodu osoby starší 18 let, která je za ně zodpovědná .
  • Doba prohlídky je omezena jen otevírací dobou provozovny.
  • Je možno vzít sebou na prohlídku psa, který bude na vodítku a střední a velká plemena musí mít náhubek. Majitel nese za svého psa plnou zodpovědnost.
  • Na zahradě i ve sklenících se nachází jezírka, hlídejte si své děti, aby do nich nespadly. 
  • Při odchodu vstupujete na silnici. Před vstupem na tuto silnici se rozhlédněte. Nenechávejte své děti vycházet samy nebo jako první. Nad vchodem je k tomuto účelu instalováno zrcadlo.

Při jakémkoliv porušení provozního řádu fa.Tropic Hukvaldy, budete z fa.Tropic Hukvaldy vykázání, bez  nároku na vrácení vstupného.