Otevírací doba

Aktuální otevírací doba:

Z důvodu zavedení EET, která nás stojí nejen zvýšené finanční náklady, ale také nás omezuje časově, není možné, tak jako dříve umožnit prohlídku mimo otevírací dobu.Vyjímka je možná pouze pro školní výlety a zájezdy a to pouze po předchozí domluvě e-meilem a domluvený termín je nutno den před exkurzí potvrdit.
Došlo také ke zkrácení otevírací doby a v zimních měsících z důvodů paušálních plateb týkajících se EET, bude otevírací doba omezena jen na víkendy a svátky. Budeme se snažit, tak jako v dřívějších letech mít otevřeno během státních svátků, pokud tyto svátky vyjdou v zavírací dny.

 

Aktuální otevírací doba :

OTEVŘENO :  sobota a  neděle 13:00 – 16:00 hod.

Otevřeno o všech státních svátcích.

Během Vánočních svátků 2017 otevřeno sobota a neděle a všechny svátky 13:00 – 16:00 hod.

 

 

 

Na prohlídku,můžete i se psem na vodítku.
Během špatného počasí, se nás nemusíte bát navštívit, v exteriéru je pouze zahrada.
Jakákoliv mimořádná změna otevírací doby,bude vždy zveřejněna min.24 hodin předem.
Platí vždy jen otevírací doba,na těchto oficiálních stránkách fa.Tropic Hukvaldy .Nejsme zodpovědní za údaje jako.např. otevírací doba a pod. ,na jiných webových stránkách,neboť se stává ,že naše údaje uveřejní bez našeho vědomí např. různé turistické stránky.Takovéto údaje nemusí být aktuální.
Naši zákazníci se někdy dožadují, vpuštění do firmy, třeba o hodinu dříve, než uvádí otevírací doba.V tomto však, nelze bohužel vyhovět, neboť v zavírací době  se zalévají skleníky a zahrada, kde máme závlahy, takže trysky stříkají na celou plochu zahrady a dvou ze tří skleníků.Také nebývají všude v tuto dobu vypnutá zabezpečovací zařízení a během zavírací doby se volně pohybuje v prostorách firmy hlídací pes.A po zavedení EET není v tuto dobu připravená pokladna v provozu, po zavírací době není možno firmu navštívit, neboť dle EET již bude vždy provedená uzávěrka.O otevírací době  dříve, se z ekonomických důvodů neuvažuje, neboť  máme v provozu ve firmě potok, vodopád a další vodní atrakce, které pohání 5 čerpadel apod.Dalším důvodem je také zavedení EET.
Provozni řád fa. Tropic Hukvaldy.
  • Během prohlídky je zakázáno jakkoliv poškozovat vystavené rostliny,zařízení provozovny a pod.
  • Chodit mimo vyznačenou trasu .
  • Krmit jakákoliv zvířata.
  • Sahat na zvířata , s vyjímkou výběhu králiku .
  • Děti do 15 let mají povolen vstup jen v doprovodu osoby starší 18 let,která je za ně zodpovědná .
  • Doba prohlídky je omezena jen otvírací dobou provozovny.
  • Je možno vzít sebou na prohlídku psa ,který bude na vodítku a za kterého však jeho majitel nese plnou zodpovědnost.
Facebook

Aktuální informace